Polecane
Cena: |
64,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,73 |
zł netto |
Cena: |
78,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 3P 40A A9S65340 SCHNEIDER
Rozłącznik izolacyjny iSW-40-3, o numerze A9S65340, prąd znamionowy 40A, 3-biegunowy (trójbiegunowy), stosowany do rozłączania izolacyjnego obwodów i części instalacji elektrycznych. enterWyposażone we wskaźnik Visi-Safe potwierdzajacy otwarcie styków rozłącznika. Możliwość wyposażenia w napęd drzwiowy, styk pomoc niczy czy podstawę wtykową.
Parametry techniczne: Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 3P 40A A9S65340 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | tak |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 75.5 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Minimalne napięcie znamionowe | 415 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 1.26 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 5 kA |
Pliki do pobrania
A9S65340_document -
m/download/17942753/a9s65340-document.pdf [106.23 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992836/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - iSW Powerswitch FD16032927B -
m/download/17845118/eu-declaration-of-conformity-isw-powerswitch-fd16032927b.pdf [273.81 kB]
ENVPEP121216EN_V3 -
m/download/17845117/envpep121216en-v3.pdf [120.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 3P 40A A9S65340 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 3P 40A A9S65340 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135