Polecane
Cena: |
34,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,28 |
zł netto |
Cena: |
42,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 2P 32A A9S60232 SCHNEIDER
Rozłącznik iSW-32-3, o numerze A9S60232, prąd znamionowy 32A, 3-biegunowy (trójbiegunowy), stosowany do przełączania obwodów elektrycznych.
Parametry techniczne: Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 2P 32A A9S60232 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | tak |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 75.5 mm |
| Kolor klosza | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Minimalne napięcie znamionowe | 415 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
A9S60232_document -
m/download/17942980/a9s60232-document.pdf [76.22 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992819/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - iSW 20-32A switch FD16032923A -
m/download/17845078/eu-declaration-of-conformity-isw-20-32a-switch-fd16032923a.pdf [239.35 kB]
PEP ecopassport SCHN-00136-V02.01-EN -
m/download/17845076/pep-ecopassport-schn-00136-v02-01-en.pdf [380.50 kB]
ENVEOLI1103010EN -
m/download/17845077/enveoli1103010en.pdf [88.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik izolacyjny modułowy Acti9 iSW 2P 32A A9S60232 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135