Polecane
Cena: |
20587,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20 587,08 |
zł netto |
Cena: |
25322,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25 322,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zasilacz bezprzerwowy Smart UPS wolnostojący/ rack 5000VA Line Interactive 5U SUA5000RMI5U SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 9.21 min |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 4000 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 5000 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 97.73 kg |
| Głębokość | 660 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0.05 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Do zabudowy rack 19 cali (482,6 mm) |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 94 % |
| Sprawność w trybie ECO | 98 % |
| Szerokość | 483 mm |
| Technologia USV | Line-interactive |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.8 |
| Wysokość | 222 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | tak |
| Złącze wejściowe | Inne |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17852518/download.zip [939.96 kB]
download -
m/download/17852519/download.zip [839.53 kB]
download -
m/download/17852520/download.zip [500.83 kB]
SUA5000RMI5U_document -
m/download/17950978/sua5000rmi5u-document.pdf [102.30 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012290/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU DoC 992-0070 8112022 -
m/download/17852517/eu-doc-992-0070-8112022.pdf [355.77 kB]
ENVEOLI1612029_EN -
m/download/17852516/enveoli1612029-en.pdf [747.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz bezprzerwowy Smart UPS wolnostojący/ rack 5000VA Line Interactive 5U SUA5000RMI5U SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135