Polecane
Cena: |
6531,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 531,92 |
zł netto |
Cena: |
8034,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 034,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: APC Smart-UPS SRT On-Line 1500VA/1500W wolnostojący 230V SRT1500XLI SCHNEIDER
Ten zasilacz Smart-UPS firmy APC jest przeznaczony dla specjalistów IT lub administratorów sieci w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy i ciągłości działania. Ten UPS 1500 VA on-line w obudowie typu wieża zapewnia czystą moc sinusoidalną i wydłużony czas pracy, aby wspierać krytyczne urządzenia elektroniczne podczas przerw w zasilaniu. Posiada wejście IEC 320 C14 i 6 wyjść IEC 320 C13. Posiada gniazdo SmartSlot na opcjonalną kartę zarządzania siecią, która umożliwia bezpieczne zamykanie serwerów fizycznych, maszyn wirtualnych i klastrów HCI za pomocą PowerChute Network Shutdown. UPS może łączyć się z EcoStruxure IT lub platformami scentralizowanego zarządzania innych firm. UPS posiada 3-letnią gwarancję, a wbudowany akumulator kwasowo-ołowiowy posiada 2-letnią gwarancję. UPS jest kompatybilny z zestawami szyn SRTRK4 (4-słupkowy) i SRTRK3 (2-słupkowy) sprzedawanymi oddzielnie.
Parametry techniczne: APC Smart-UPS SRT On-Line 1500VA/1500W wolnostojący 230V SRT1500XLI SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 5.9 min |
| Częstotliwość wejściowa | 40 - 70 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Wyjściowa moc czynna | 1500 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 1500 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 20.5 kg |
| Głębokość | 505 mm |
| Inetrfejs USB | tak |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 1 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 1 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 6 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 0 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0.02 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 88 % |
| Sprawność w trybie ECO | 94 % |
| Szerokość | 85 mm |
| Technologia USV | Online |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 1 |
| Wysokość | 432 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | nie |
| Złącze wejściowe | C14 |
Pliki do pobrania
SRT1500XLI_document -
m/download/17952328/srt1500xli-document.pdf [83.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012024/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU Declaration of Confirmity - SRT 1-3KVA -
m/download/16869274/eu-declaration-of-confirmity-srt-1-3kva.pdf [917.73 kB]
ENVPEP1512017_EN -
m/download/16869272/envpep1512017-en.pdf [280.64 kB]
ENVEOLI1512017_EN -
m/download/16869273/enveoli1512017-en.pdf [291.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co APC Smart-UPS SRT On-Line 1500VA/1500W wolnostojący 230V SRT1500XLI SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135