Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
52,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,06 |
zł netto |
Cena: |
64,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5.44 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Bateria Energizer Alkaliczna Industrial R9 6LR61 6F22 9V /12szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 46 g |
| Długość | 26.5 mm |
| Inne oznaczenia | Brak |
| Liczba cel | 1 |
| Model | Alkaliczne manganowo-cynkowe |
| Napięcie znamionowe | 9 V |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Oznaczenie IEC | 6 LR 61 |
| Oznaczenie rozmiaru | Blok |
| Pojemność | 600 mAh |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Wysokość łącznie z biegunem | 48.5 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Energizer France SAS ul. 2 rue Jacques 92500 Rueil-Malmaison Customersupport@energizer.com
Produkty z tej samej kategorii co Bateria Energizer Alkaliczna Industrial R9 6LR61 6F22 9V /12szt./
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
822brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
719brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
760brutto |
|
18 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
474brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
605brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
144 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
315brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
174 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135