Polecane
Cena: |
12,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,54 |
zł netto |
Cena: |
15,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 66740 OVEN LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T4 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 40 kWh |
| Długość całkowita | 41 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 40 |
| Model | Inne |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 490 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 13 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | nie |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | G9 |
Pliki do pobrania
asset-13189114 -
m/download/23060708/asset-13189114.pdf [147.53 kB]
asset-13254434 -
m/download/23060709/asset-13254434.pdf [273.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135