Polecane
Cena: |
111,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,25 |
zł netto |
Cena: |
136,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Tornado High Lumen 75W CDL E40 1CT/6 Świetlówka
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 75 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 865 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość całkowita | 293 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kształt bańki | Spiralny |
| Moc źródła światła | 75.0 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | nie |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Brak |
| Strumień świetlny | 5550 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 102 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Trzonek | E40 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | nie |
Pliki do pobrania
69175913ef304734a373a60c008f3d2c -
m/download/20979694/69175913ef304734a373a60c008f3d2c.webp [56.25 kB]
fp929676006501-pss-pl_pl -
m/download/11370678/fp929676006501-pss-pl-pl.pdf [336.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135