Polecane
Cena: |
7,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,39 |
zł netto |
Cena: |
9,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ŚWIETLÓWKA MASTER PL-C 10W/827/4P 1CT/5X10BOX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 109.9 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Kolor | Brak |
| Liczba rur świetlnych | 4 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Promiennik UV black light | nie |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 13000 h |
| Średnica | 27.1 mm |
| Technologia amalgamatowa | nie |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | G24q-1 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie specjalne | Ogólne |
| Zintegrowany zapłonnik | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135