Polecane
Cena: |
25,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,55 |
zł netto |
Cena: |
31,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Neonówka Pomarańczowa+Kaseta 1Ma 230V 775895 LEGRAND
Akcesoria Sistena LifeAkcesoria- Neonówka pomarańczowa + kaseta 230V~ 1mA
Opis serii
Parametry techniczne: Neonówka Pomarańczowa+Kaseta 1Ma 230V 775895 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do latarek | nie |
| Do wskaźników | tak |
| Halogen | nie |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Krypton | nie |
| Ksenon | nie |
| Kształt bańki | Inne |
| Moc lampy | 0.46 - 0.46 W |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Prąd znamionowy | 2 A |
| Technologia | Żarówka |
| Trzonek | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135