Polecane
Cena: |
9,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,08 |
zł netto |
Cena: |
11,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED ściemnialna GU10 6W 4000K barwa neutralna WOJ+14385 Spectrum Led
- możliwość ściemniania za pomocą popularnych ściemniaczy ściennych*.
*Rekomendowane ściemniacze: Berker 2867 10, Schneider SBD600RL, Simon S9L, S9T, V-PRO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 6 W |
| Prąd | 35 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Światłość | 300 CD |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Wymiary (A x B x C) | 49x56 [mm] |
| Waga | 0.04 kg |
| Zastosowanie | INT |
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna GU10 6W 4000K barwa neutralna WOJ+14385 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657085/karta-katalogowa-en.pdf [1.35 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657086/karta-katalogowa-de.pdf [1.34 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657087/karta-katalogowa-pl.pdf [1.34 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135