Polecane
Cena: |
12,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,97 |
zł netto |
Cena: |
15,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LED G9 230V 7W WW SMD WOJ+14163 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Długość | 70 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 21 mm |
| Trzonek | G9 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657579/karta-katalogowa-en.pdf [1.47 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657580/karta-katalogowa-de.pdf [1.48 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657581/karta-katalogowa-pl.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135