Polecane
Cena: |
10,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,19 |
zł netto |
Cena: |
12,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED PILA 13W=100W 1521lm 4000K barwa neutralna LED 100W A60 E27 CW FR 1CT/6 G3 Plastik matowy PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 13 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 120 mm |
| Kąt wiązki | 180 - 180 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 30000 |
| Moc lampy | 13 - 13 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 105 - 105 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 117 lm/W |
| Strumień świetlny | 1521 - 1521 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1164 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.08 |
| Współczynnik mocy | 0.54 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1521 lm |
Pliki do pobrania
f47ec8fb2acf45109d92aba400e1c1ad -
m/download/19010406/f47ec8fb2acf45109d92aba400e1c1ad.webp [27.51 kB]
LEDbulb_A65_E27_FR_P1-DDT -
m/download/19010408/ledbulb-a65-e27-fr-p1-ddt.webp [2.61 kB]
fp929002306931-pss-pl_pl -
m/download/19010407/fp929002306931-pss-pl-pl.pdf [512.16 kB]
Label_422054_big_color -
m/download/19010410/label-422054-big-color.pdf [67.55 kB]
3528e99706e34962b517adae0004524e -
m/download/19010411/3528e99706e34962b517adae0004524e.pdf [344.32 kB]
LEDbulb_EU1_13W_A67_E27_840_FR-IES -
m/download/19010409/ledbulb-eu1-13w-a67-e27-840-fr-ies.ies [615 B] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135