Polecane
Cena: |
43,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,74 |
zł netto |
Cena: |
53,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED SSW 100W A67 E27 WW-CW FR ND 1BC/6 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: LED SSW 100W A67 E27 WW-CW FR ND 1BC/6 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 14 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 840 - 840 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 139.1 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 150 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 14 - 14 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 135 - 135 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 108 lm/W |
| Strumień świetlny | 1521 - 1521 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1521 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 71.1 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1362 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
c71a5cb28756476589c6a7f2005f1e90 -
m/download/21596914/c71a5cb28756476589c6a7f2005f1e90.webp [25.49 kB]
12c6d58f-c3bd-41d6-9196-a886016b1de3 -
m/download/5702151/12c6d58f-c3bd-41d6-9196-a886016b1de3.pdf [423.36 kB]
c426afe9-4959-458d-ac68-aa7c00e6a3c8 -
m/download/5702150/c426afe9-4959-458d-ac68-aa7c00e6a3c8.pdf [475.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135