Polecane
Cena: |
16,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,00 |
zł netto |
Cena: |
19,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED C37L SMD ciepła biel E14 8W AC 220-240V
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Żarówka LED C37L SMD ciepła biel E14 8W AC 220-240V
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| klasa energetyczna | A+ |
| klasa energrtyczna | A+ |
| kod taryfy celnej | 85395000 |
| objętość | 0,45dm |
| waga brutto | 0,65kg |
| waga netto | 0,055kg |
| żarówka tradycyjna ---> żarówka led | 50W ---> 7W |
Pliki do pobrania
528289 -
m/download/9926525/528289.pdf [847.32 kB]
528287 -
m/download/9923053/528287.pdf [381.23 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135