Polecane
Cena: |
16,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,23 |
zł netto |
Cena: |
19,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CorePro LEDtube 600mm 8W865
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 604 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 8 - 8 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 38 - 38 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 100 lm/W |
| Strumień świetlny | 800 - 800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 27.8 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1248 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
b63b0c6135834366905fa73500bd7233 -
m/download/21467626/b63b0c6135834366905fa73500bd7233.webp [5.25 kB]
fp929001338702-pss-pl_pl -
m/download/8670185/fp929001338702-pss-pl-pl.pdf [436.03 kB]
68be49f029ba4cf89579ab7c00d3b876 -
m/download/8670189/68be49f029ba4cf89579ab7c00d3b876.pdf [3.45 MB]
fp929001338702-gis-pl_pl -
m/download/8670186/fp929001338702-gis-pl-pl.pdf [79.17 kB]
ledtube_600mm_8w_g13_865_800lm-ies -
m/download/8670188/ledtube-600mm-8w-g13-865-800lm-ies.ies [1.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135