Polecane
Cena: |
8,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,27 |
zł netto |
Cena: |
10,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
20 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED 8,5W=75W 1055lm 2700K barwa ciepła kulka 8,5-75W E27 A60 827 Szkło przezroczyste PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 9 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 104 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 8.5 - 8.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 70 - 70 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1059 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.05 |
| Współczynnik mocy | 0.52 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1055 lm |
Pliki do pobrania
LEDbulb_60W_E27_840_CL_A60-DDT -
m/download/22775986/ledbulb-60w-e27-840-cl-a60-ddt.webp [2.60 kB]
929002025492_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22775985/929002025492-eu-pl-pl-prof.fp [813.40 kB]
Label_387423_big_color -
m/download/22776000/label-387423-big-color.pdf [67.56 kB]
Fiche_387423_pl -
m/download/22776001/fiche-387423-pl.pdf [172.71 kB]
LED Bulb A67 E27 ND Clear-IES -
m/download/22775987/led-bulb-a67-e27-nd-clear-ies.ies [2.27 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22776005/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
Corepro_Candle_packaging -
m/download/22776002/corepro-candle-packaging.webp [63.80 kB]
CorePro_LED_Bulb -
m/download/22776003/corepro-led-bulb.webp [10.94 kB]
EPD-Philips-CorePro-Glass-LED-bulbs-COMF-8793379-Ref-929001387692-20240903-EPD -
m/download/22776004/epd-philips-corepro-glass-led-bulbs-comf-8793379-ref-929001387692-20240903-epd.pdf [750.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135