Polecane
Cena: |
988,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
988,30 |
zł netto |
Cena: |
1215,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 215,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa systemowa IP65 blacha stalowa (RAL 7035) szerxwysxgłęb (600x120x200 mm) WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pokrywa przezroczysta | tak |
| Przestrzeń przyłączeniowa po stronie zasilania | Z szynami DIN TH |
| Z drzwiami | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | tak |
| Dolna przestrzeń połączeniowa | Z szynami DIN TH |
| Głębokość | 200 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba otworów podłączeniowych | 0 |
| Liczba zamków | 0 |
| Materiał | Stal |
| Model | 1-piętrowy |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Przetłoczenia | nie |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 600 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 120 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | tak |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
| Z pokrywą | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135