Polecane
Cena: |
838,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
838,78 |
zł netto |
Cena: |
1031,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 031,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BP-O-600/10-C Rozdzielnica natynkowa metalowa IP 30 z wyposażeniem na 144 mod. 293308 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 1100 mm |
| Głębokość wbudowania | 1100 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 257.5 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 6 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 640 mm |
| Szerokość wbudowania | 640 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 280 mm |
| Wysokość wbudowania | 280 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
03_xEnergy_Basic_BP -
m/download/20588045/03-xenergy-basic-bp.pdf [189.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co BP-O-600/10-C Rozdzielnica natynkowa metalowa IP 30 z wyposażeniem na 144 mod. 293308 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135