Polecane
Cena: |
135,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,65 |
zł netto |
Cena: |
166,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
166,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 1X6 Drzwi Przezroczyste Listwa Przyłączeniowa IP40 001420 LEGRAND
Rozdzielnice RWN- Zgodność z normą PN-EN 60439-3- Stopień ochrony IP40(IK07)- II klasa ochronności- Wyposażenie w listwy przyłączeniowe N+PE- Kolor biały RAL 9010Rozdzielnice z drzwiczkami izolacyjnymi, przezroczystymi RWN 1 x 6- Liczba rzędów: 1- ilość modułów 17,5 mm w rzędzie: 6+1
Parametry techniczne: Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 1X6 Drzwi Przezroczyste Listwa Przyłączeniowa IP40 001420 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 71 mm |
| Głębokość wbudowania | 67 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 47.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 205 mm |
| Szerokość wbudowania | 201 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 8 |
| Szyna DIN | nie |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 213 mm |
| Wysokość wbudowania | 209 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
250027c.pdf [2022-09-15 08:42, 190.55 kB]
F02428EN_03 -
m/download/22628216/f02428en-03.pdf [559.67 kB]
LGWADQFAIW -
m/download/22628217/lgwadqfaiw.pdf [1.28 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Podtynkowa Rwn 1X6 Drzwi Przezroczyste Listwa Przyłączeniowa IP40 001420 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135