Polecane
Cena: |
156,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
156,72 |
zł netto |
Cena: |
192,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KDB-S36PM Rozdzielnica natynkowa multimedialna plastikowa IP30 24186 KANLUX
Rozdzielnice z serii KDB, spełniają wymóg odporności na żar o temperaturze 650°C, mogą być stosowane wyłącznie na powierzchniach niepalnych (np. pełne, lite ściany, wykonane z materiałów niepalnych). Nie mogą być stosowane na powierzchniach palnych (np. płytach gipsowo-kartonowych, drewnianych itp.), na tzw. pustych ścianach lub na pionach technicznych.
Parametry techniczne: KDB-S36PM Rozdzielnica natynkowa multimedialna plastikowa IP30 24186 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 109 mm |
| Kolor | Biały |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 410 mm |
| Wysokość | 294 mm |
Pliki do pobrania
24186_karta_techniczna -
m/download/20240967/24186-karta-techniczna.pdf [139.14 kB]
24186_deklaracjaCE -
m/download/20240968/24186-deklaracjace.pdf [80.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KDB-S36PM Rozdzielnica natynkowa multimedialna plastikowa IP30 24186 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135