Polecane
Cena: |
427,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
427,44 |
zł netto |
Cena: |
525,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
525,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
118 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KDB-F54P-M Rozdzielnica podtynkowa multimedialna 1x18 plastikowa IP30 28341 KANLUX
Rozdzielnica multimedialna KDB-F54P-M – to rozwiązanie jest hybrydą rozdzielnicy elektrycznej oraz teletechnicznej. Jest to odpowiedź Kanlux na wymagania zawarte w Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 2012 r (Dz. U. z 2012 r. Poz. 1289), które zaleca zasilanie każdej jednostki mieszkaniowej z pojedynczej rozdzielnicy multimedialnej, przy czym zabudowane jednostki do transmisji danych mogą być zarówno aktywne, jak i pasywne. Rozdzielnica serii KDB-F54P-M wyposażona jest w jeden, wydzielony rząd do zabudowy aparatury modułowej (18 modułów) oraz miejsce na komponenty instalacji medialnej (TV, Internet itp.)
Parametry techniczne: KDB-F54P-M Rozdzielnica podtynkowa multimedialna 1x18 plastikowa IP30 28341 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 145 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 435 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Wysokość | 605 mm |
Pliki do pobrania
28341 -
m/download/14766404/28341.pdf [113.03 kB]
CE_0624 KDB-SxxT_FxxT v4_PL -
m/download/13165168/ce-0624-kdb-sxxt-fxxt-v4-pl.pdf [806.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KDB-F54P-M Rozdzielnica podtynkowa multimedialna 1x18 plastikowa IP30 28341 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135