Polecane
Cena: |
1372,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 372,76 |
zł netto |
Cena: |
1688,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 688,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BP-F-800/20/4-P Rozdzielnica Profi+ IP30 400mm głębokości 119194 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pokrywa przezroczysta | nie |
| Z drzwiami | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | tak |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 415 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba otworów podłączeniowych | 0 |
| Liczba zamków | 0 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie drzwi zgodnie z IEC 62208 | 0 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 0 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 0 N |
| Materiał | Stal |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Montaż wnękowy | nie |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | nie |
| Odprowadzanie ciepła (Delta T = 20 K) zgodnie z IEC/TR 60890 | 0 W |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | tak |
| Przetłoczenia | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 815 mm |
| Wolnostojący | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2080 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Z drzwiami z wentylacją | nie |
| Z pokrywą | nie |
Pliki do pobrania
03_xEnergy_Basic_BP -
m/download/20589036/03-xenergy-basic-bp.pdf [189.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co BP-F-800/20/4-P Rozdzielnica Profi+ IP30 400mm głębokości 119194 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135