Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,41 |
zł netto |
Cena: |
6,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: C-5/70 ZACISK SZYNOWY R32RZ-03040100401 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie | 150 A |
| Szerokość szyny zbiorczej | 30 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | tak |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 5 - 5 mm |
| Maksymalny przekrój przewodu | 70 mm² |
| Odpowiednie do | Szyna płaska |
| Szerokość zacisku | 25 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co C-5/70 ZACISK SZYNOWY R32RZ-03040100401 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3660brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3651brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
743brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
336 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6658brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8372brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3175brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11651brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1254brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
58 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
690brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
441 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1303brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
493brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20021brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9856brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135