Polecane
Cena: |
94,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,72 |
zł netto |
Cena: |
116,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LV haki prądowe do szyn zasilających (3 szt.) NH00 szyny 185mm grubość 5-10mm LVZ00EK185 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782623/0/hager_LVZ00EK185_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: LV haki prądowe do szyn zasilających (3 szt.) NH00 szyny 185mm grubość 5-10mm LVZ00EK185 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie | 220 A |
| Szerokość szyny zbiorczej | 185 - 185 mm |
| Do przyłączenia przewodów okrągłych | tak |
| Do przyłączenia przewodów sektorowych | tak |
| Do przyłączenia przewodów taśmowych | nie |
| Grubość szyny zbiorczej | 5 - 10 mm |
| Odpowiednie do | Szyna płaska |
| Szerokość zacisku | 38 mm |
Pliki do pobrania
hager_lvz00ek185_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 09:00, 239.46 kB]
PDS_LVZ00EK185_3301_pl-PL -
m/download/23400886/pds-lvz00ek185-3301-pl-pl.pdf [103.76 kB]
rohs_declaration_LVZ00EK185_en-GB -
m/download/23400887/rohs-declaration-lvz00ek185-en-gb.pdf [42.12 kB]
DECLARATION_22_3549_11_22 -
m/download/23400888/declaration-22-3549-11-22.pdf [843.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co LV haki prądowe do szyn zasilających (3 szt.) NH00 szyny 185mm grubość 5-10mm LVZ00EK185 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135