Polecane
Cena: |
17,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,45 |
zł netto |
Cena: |
21,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
44 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
165 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FW FWB Szyna TH o regulowanej głębokości zabudowy UT22C HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Długość | 33 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Inne |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-35/7,5 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Podłużny |
| Wykończenie powierzchni | Ocynk |
| Wysokość | 40 mm |
Pliki do pobrania
PDS_UT22C_3301_pl-PL -
m/download/23395934/pds-ut22c-3301-pl-pl.pdf [59.73 kB]
6LE001960A -
m/download/23395935/6le001960a.pdf [1.93 MB]
rohs_declaration_UT22C_en-GB -
m/download/23395936/rohs-declaration-ut22c-en-gb.pdf [42.09 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23395937/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co FW FWB Szyna TH o regulowanej głębokości zabudowy UT22C HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135