Polecane
Cena: |
10788,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 788,75 |
zł netto |
Cena: |
13270,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13 270,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: APC NetShelter SX Gen 2 szafa kolokacyjna 2 x 20U 1991 x 600 x 1070 mm z bokami czarna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 1070 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba jednostek U | 42 |
| Maks. obciążenie/ładowność | 1020 kg |
| Materiał | Stal |
| Materiał drzwi przednich | Stal |
| Materiał drzwi tylnych | Stal |
| Model | Ze ścianami stałymi |
| Płaszczyzna montażowa | Brak |
| Rodzaj szyny profilowanej | Brak |
| Rodzaj wentylacji | Brak |
| Rozkładane | tak |
| Rozstaw | Inne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1991 mm |
| Z cokołem | nie |
| Z drzwiami przednimi | tak |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | tak |
| Z pionowym systemem prowadzenia kabli | nie |
| Z pokrywą dachową | tak |
| Z uziemieniem | nie |
| Zamek drzwi przednich | Jednopunktowy |
| Zamek drzwi tylnych | Dwupunktowy |
| Ze ścianami bocznymi | tak |
Pliki do pobrania
Product Safety Information (1) -
m/download/22058746/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co APC NetShelter SX Gen 2 szafa kolokacyjna 2 x 20U 1991 x 600 x 1070 mm z bokami czarna
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135