Polecane
Cena: |
6639,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 639,01 |
zł netto |
Cena: |
8165,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 165,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: APC Easy Rack 24U czarny z dachem kółkami samonastawnymi nóżkami 4 wspornikami i panelami bocz ER6422 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba jednostek U | 24 |
| Maks. obciążenie/ładowność | 1200 kg |
| Materiał | Stal |
| Materiał drzwi przednich | Stal |
| Materiał drzwi tylnych | Stal |
| Model | Ze ścianami stałymi |
| Płaszczyzna montażowa | Brak |
| Rodzaj szyny profilowanej | Brak |
| Rodzaj wentylacji | Pasywny |
| Rozkładane | nie |
| Rozstaw | 19 cali (482,6 mm) |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 60 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 119.1 mm |
| Z cokołem | nie |
| Z drzwiami przednimi | tak |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | tak |
| Z pionowym systemem prowadzenia kabli | nie |
| Z pokrywą dachową | tak |
| Z uziemieniem | tak |
| Zamek drzwi przednich | Dwupunktowy |
| Zamek drzwi tylnych | Dwupunktowy |
| Ze ścianami bocznymi | tak |
Pliki do pobrania
ER6422_document -
m/download/17955571/er6422-document.pdf [106.02 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998506/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
992_9391_Rev01 -
m/download/16869908/992-9391-rev01.pdf [202.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co APC Easy Rack 24U czarny z dachem kółkami samonastawnymi nóżkami 4 wspornikami i panelami bocz ER6422 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135