Polecane
Cena: |
0,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,32 |
zł netto |
Cena: |
0,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
100 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XNNGFS-M6X12 Wkręt samogwintujący M6X12 141865 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Głębokość | 16.6 mm |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj akcesorium/części | Elementy mocujące, zestaw do mocowania |
| Szerokość | 12 mm |
| Wysokość | 12 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co XNNGFS-M6X12 Wkręt samogwintujący M6X12 141865 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135