Polecane
Cena: |
4,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,26 |
zł netto |
Cena: |
5,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt Na Dokumentację Drivia 401389 LEGRAND
Drivia - rozdzielnice naścienne o szerokości 13 modułów w rzędziePojemność od 13 do 52 modułówStopień ochrony IP30 - IK05 (IP40 - IK07 z drzwiami)Druga klasa ochronności (montaż z tylną ścianką)Materiał samogasnący odporność na żar 750 CZgodność z normami IEC 60670-24Uchwyt na dokumentację- Samoprzylepny uchwyt na dokumentację
Parametry techniczne: Uchwyt Na Dokumentację Drivia 401389 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Głębokość | 8 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie samoprzylepne | tak |
| Model | Uchwyt na schematy |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 70 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 91.4 mm |
| Wysokość | 92 mm |
Pliki do pobrania
LGRVYIRZFN -
m/download/22633221/lgrvyirzfn.pdf [951.34 kB]
LGSCMGALAF -
m/download/22633222/lgscmgalaf.pdf [935.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt Na Dokumentację Drivia 401389 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135