Polecane
Cena: |
10,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,98 |
zł netto |
Cena: |
12,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
30 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: volta Kieszeń na dokumentację transparentna 220x240mm VZ407 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776690/0/hager_VZ407_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: volta Kieszeń na dokumentację transparentna 220x240mm VZ407 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9010 |
| Głębokość | 2 mm |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie samoprzylepne | tak |
| Model | Uchwyt na schematy |
| Przezroczysty | tak |
| Szerokość | 220 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 220 mm |
| Wysokość | 240 mm |
Pliki do pobrania
hager_vz407_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 17:24, 239.13 kB]
PDS_VZ407_3301_pl-PL -
m/download/23378000/pds-vz407-3301-pl-pl.pdf [80.76 kB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23378005/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VZ407_en-GB -
m/download/23378002/rohs-declaration-vz407-en-gb.pdf [42.10 kB]
24_3422_11_24 -
m/download/23378003/24-3422-11-24.pdf [250.15 kB]
PEP_HAGE-00834-V01.01-EN -
m/download/23378004/pep-hage-00834-v01-01-en.pdf [346.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Kieszeń na dokumentację transparentna 220x240mm VZ407 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135