Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 118,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszykaCena: |
30,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,59 |
zł netto |
Cena: |
37,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Szyna DIN DINR46S-1000-B 193982 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 0 |
| Głębokość | 117 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 0 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Maks. obciążenie/ładowność | 6 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Szyna nośna |
| Szerokość | 946 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 1000 mm |
| Wysokość | 64 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 0 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna DIN DINR46S-1000-B 193982 EATON
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18641brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
11 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3716brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
24 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5887brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5706brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8816brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13519brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6954brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16585brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
7 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10858brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8219brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4355brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
45 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6816brutto |
|
0 szt |
24h |
|
50 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135