Polecane
Cena: |
23,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,19 |
zł netto |
Cena: |
28,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
16 SZT |
21 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Drzwi metalowe do szafy wiszącej bez zamka 600x6U CCSW-060X-FD-6U C&C Partners
Drzwi metalowe znacząco podnoszą bezpieczeństwo chroniąc przed ingerencją osób trzecich.
Parametry techniczne: Drzwi metalowe do szafy wiszącej bez zamka 600x6U CCSW-060X-FD-6U C&C Partners
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 600 mm |
| Wersja drzwi z cięgnem rozłącznika | nie |
| Wersja z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 370 mm |
Pliki do pobrania
KKPLCCSW060XFD6U -
m/download/22760199/kkplccsw060xfd6u.pdf [551.29 kB]
DZ_162_0812_2022_szafy-wiszace -
m/download/22760200/dz-162-0812-2022-szafy-wiszace.pdf [412.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
Produkty z tej samej kategorii co Drzwi metalowe do szafy wiszącej bez zamka 600x6U CCSW-060X-FD-6U C&C Partners
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135