Polecane
Cena: |
305,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
305,19 |
zł netto |
Cena: |
375,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
375,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
21 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Drzwi perforowane do szafy stojącej z zamkiem 800x42U CCSS-080X-PD-Z-42U C&C Partners
Drzwi metalowe perforowane znacząco podnoszą bezpieczeństwo chroniąc przed ingerencją osób trzecich a jednocześnie zwiększają cyrkulację powietrza w szafie.
Parametry techniczne: Drzwi perforowane do szafy stojącej z zamkiem 800x42U CCSS-080X-PD-Z-42U C&C Partners
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Model | Drzwi z zamkiem |
| Szerokość | 797 mm |
| Wersja drzwi z cięgnem rozłącznika | nie |
| Wersja z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1890 mm |
Pliki do pobrania
dzplcc_drzwi.pdf [2023-01-10 08:32, 101.22 kB]
kkplccss080xpdz42u.pdf [2023-01-10 08:29, 380.14 kB]
KKPLCCSS080XPDZ42U -
m/download/22760196/kkplccss080xpdz42u.pdf [380.14 kB]
DZPLCC_DRZWI -
m/download/22760197/dzplcc-drzwi.pdf [101.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
Produkty z tej samej kategorii co Drzwi perforowane do szafy stojącej z zamkiem 800x42U CCSS-080X-PD-Z-42U C&C Partners
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135