Polecane
Cena: |
115,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,73 |
zł netto |
Cena: |
142,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
141,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
31 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: W.1 Gniazdo natynkowe do ładowania pojazdów elektrycznych IP55 szary XEV080 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd ładowania | 16 A |
| Ze stykiem ochronnym | nie |
| Zużycie energii | 0 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Awaryjne odblokowanie w przypadku awarii zasilania | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 68 mm |
| Głębokość osprzętu | 68 mm |
| Izolowane | tak |
| Kolor | Szary |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Maksymalna liczba sterowanych punktów ładowania | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 - 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Inne |
| Styk ochronny | nie |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 75 mm |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z interfejsem komunikacyjnym | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_XEV080_3301_pl-PL -
m/download/23406833/pds-xev080-3301-pl-pl.pdf [79.19 kB]
rohs_declaration_XEV080_en-GB -
m/download/23406834/rohs-declaration-xev080-en-gb.pdf [42.17 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_292_WA_2023_V1_0 -
m/download/23406835/hager-deklaracja-ce-292-wa-2023-v1-0.pdf [184.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Osoby, które kupiły produkt W.1 Gniazdo natynkowe do ładowania pojazdów elektrycznych IP55 szary XEV080 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135