Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 115,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszykaCena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TAB.SKOSNE 63A 3P 10H PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 88 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 80 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 112 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 100 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Kątowy |
| Kolor identyfikacyjny | Zielony |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 50-500 V (100-300 Hz) zielone |
| Prąd znamionowy IEC | 63 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 10 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TAB.SKOSNE 63A 3P 10H PCE
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3008brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11440brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29265brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
285 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1424brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2297brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2331 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2388brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
380 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2320brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1308 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5392brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6029brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5205brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2156brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12029brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
406 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135