WEIDMULLER BCF 3.81/05/180FZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), listwa z gniazdami, 3.81 mm, Liczba biegunów: 5, PUSH IN, złącze sprężynowe 1235970000 /50szt./
WEIDMULLER BCF 3.81/05/180FZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), listwa z gniazdami, 3.81 mm, Liczba biegunów: 5, PUSH IN, złącze sprężynowe 1235970000 /50szt./ (1235970000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BCF 3.81/05/180FZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), listwa z gniazdami, 3.81 mm, Liczba biegunów: 5, PUSH IN, złącze sprężynowe 1235970000 /50szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BCF 3.81/05/180FZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), listwa z gniazdami, 3.81 mm, Liczba biegunów: 5, PUSH IN, złącze sprężynowe 1235970000 /50szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 5
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Inne stopy miedzi
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.81 mm
Odstępy między złączami 3.81 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 17.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.25 - 1.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Gniazdo
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 2.5 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BCF 3.81/05/180FZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), listwa z gniazdami, 3.81 mm, Liczba biegunów: 5, PUSH IN, złącze sprężynowe 1235970000 /50szt./