Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszykaCena: |
24,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,60 |
zł netto |
Cena: |
30,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SAID-M12B-5S-9SMT Wkład styku (złącze okrągłe) 2422240000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Polimer ciekłokrystaliczny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Miedź |
| Materiał wkładki stykowej | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wkładu | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 60 V |
| Prąd znamionowy In | 4 A |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie lutowane |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | 85 - -40 °C |
| Z przewodem ochronnym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co SAID-M12B-5S-9SMT Wkład styku (złącze okrągłe) 2422240000 WEIDMULLER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
204brutto |
|
10 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
188brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
190brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1157brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2805brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
948brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
342brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1190brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
201brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13469brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135