Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka THR do płytek drukowanych przycisk 0,75mm2 raster 4mm 3-bieg. biała /550szt./ WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 12.7 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba zacisków na biegun | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 160 V |
| Prąd znamionowy In | 9 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.2 - 0.75 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.2 - 0.75 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.25 - 0.34 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.2 - 0.75 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 4 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wysokość | 6.9 mm |
| Zakres temperatur pracy | -60 - 105 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Złączka THR do płytek drukowanych przycisk 0,75mm2 raster 4mm 3-bieg. biała /550szt./ WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135