Polecane
Cena: |
1,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,77 |
zł netto |
Cena: |
2,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
136 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Złączka gwintowana 12-torowa PS-4 E.4032P PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Głębokość | 16 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 10 mm |
| Prąd znamionowy In | 32 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 4 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 19 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 16 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Złączka gwintowana 12-torowa PS-4 E.4032P PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135