Polecane
Cena: |
21,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,72 |
zł netto |
Cena: |
26,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plexo55 - Listwa Zaciskowa 4x4Mm² Do Puszek Rozgałęźnych 031210 LEGRAND
Akcesoria Program Plexo IP55Do mocowania z puszkami nr. kat. 0 921 00/01, 0 921 04/26/27
Opis serii
Parametry techniczne: Plexo55 - Listwa Zaciskowa 4x4Mm² Do Puszek Rozgałęźnych 031210 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 18.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba zacisków na biegun | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 4 - 4 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 55.4 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 15.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | -5 - 40 °C |
Pliki do pobrania
LGARUVIWIX -
m/download/22648317/lgaruviwix.pdf [33.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plexo55 - Listwa Zaciskowa 4x4Mm² Do Puszek Rozgałęźnych 031210 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135