TKTO 11/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01030100101 ERGOM
TKTO 11/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01030100101 ERGOM (E01TK-01030100101)
  • Producent: ERGOM SP.Z O.O.
  • Numer katalogowy: E01TK-01030100101
  • Kod kreskowy EAN: 5900003000333
  • Indeks/kod produktu: 393647
Cena:
8,21
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
8,21
Nasz stan magazynowy
0 OPK
24h
Stan magazynowy producenta
1038 OPK
Do ulubionych
Opis produktu: TKTO 11/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01030100101 ERGOM
opaska zaciskowa opaska kablowa trytytka trytytki
Parametry techniczne: TKTO 11/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01030100101 ERGOM
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 22 mm
Certyfikat VG nie
Długość taśmy 100 mm
Gatunek materiału PA (Poliamid)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V2
Kolor Kolor naturalny
Możliwość rozpięcia nie
Obszar nadruku Przylegający do wiązki
Odporność na promienie UV ASTM D6779 nie
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 2.5 mm
Zakres temperatur dla montażu 0 °C
Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C
Zakres temperatury pracy -40 - 70 °C