OPASKA ZACISKOWA 4.8*300 CZARNA 100 SZT E40-CTB48300-100 BEMKO
OPASKA ZACISKOWA 4.8*300 CZARNA 100 SZT E40-CTB48300-100 BEMKO (E40-CTB48300-100)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: E40-CTB48300-100
  • Kod kreskowy EAN: 5900280903860
  • Indeks/kod produktu: 1059738
Cena:
9,99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
9,99
Stan magazynowy producenta
500 OPK
Do ulubionych
Parametry techniczne: OPASKA ZACISKOWA 4.8*300 CZARNA 100 SZT E40-CTB48300-100 BEMKO
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 75 mm
Średnica oplotu 7 - 5 mm
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Bezhalogenowe nie
Długość taśmy 300 mm
Fluorescencyjne nie
Gatunek materiału Poliamid (PA)
Grubość opaski 1 mm
Kolor Czarny
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 4.8 mm
Zakres temperatur dla montażu 5 - 85 °C
Zakres temperatur pracy -35 - 85 °C