OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 CZARNA 25 SZT E40-CTB48200-25 BEMKO
OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 CZARNA 25 SZT E40-CTB48200-25 BEMKO (E40-CTB48200-25)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: E40-CTB48200-25
  • Kod kreskowy EAN: 5900280903853
  • Indeks/kod produktu: 1059737
  • Jednostka miary: opk
  • Kategoria: Opaska kablowa
Cena:
2,42
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
2,42
Nasz stan magazynowy
0 OPK
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 OPK
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 CZARNA 25 SZT E40-CTB48200-25 BEMKO
Parametr Wartość
Średnica oplotu 5 - 0 mm
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Bezhalogenowe nie
Długość taśmy 200 mm
Fluorescencyjne nie
Gatunek materiału Poliamid (PA)
Grubość opaski 1 mm
Kolor Czarny
Materiał Tworzywo sztuczne
Model Wewnętrzne ząbkowanie
Możliwość rozpięcia nie
Obszar nadruku Brak
Odporność na promienie UV ASTM D6779 nie
Przezroczysty nie
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 4.8 mm
Zakres temperatur dla montażu 5 - 85 °C
Zakres temperatur pracy -35 - 85 °C