Polecane
Cena: |
6,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,48 |
zł netto |
Cena: |
7,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER SCT-C 4.6/150 Opaska kablowa, 4.6 mm, Stal nierdzewna, powlekana poliestrem, 445 N, czarny 1015240000 /100szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1015240000 Opaski kablowe do mocowania przewodów w obszarze instalacji. Duża siła obwodowa i długi okres eksploatacji.
Parametry techniczne: WEIDMULLER SCT-C 4.6/150 Opaska kablowa, 4.6 mm, Stal nierdzewna, powlekana poliestrem, 445 N, czarny 1015240000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. średnica wiązki | 35 mm |
| Średnica oplotu | 35 - 20 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Powlekanie tworzywem sztucznym |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość taśmy | 150 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Stal nierdzewna (V2A) |
| Grubość opaski | 0.26 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne z barwnikiem metalicznym |
| Minimalna siła ściskania | 445 N |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Brak |
| Szerokość taśmy | 4.6 mm |
| Zakres temperatur dla montażu | -40 - -40 °C |
| Zakres temperatur pracy | 150 - -80 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SCT-C 4.6/150 Opaska kablowa, 4.6 mm, Stal nierdzewna, powlekana poliestrem, 445 N, czarny 1015240000 /100szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135