Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,41 |
zł netto |
Cena: |
10,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt paskowy czarny UP-22 UV 12.11 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica oplotu | 2 - 2 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość taśmy | 98 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Polipropylen (PP) |
| Grubość opaski | 2 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Wewnętrzne ząbkowanie |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Otwór na śrubę |
| Szerokość taśmy | 9 mm |
| Zamknięcie opaski | Z tworzywa sztucznego |
Pliki do pobrania
12.11.pdf [2022-03-03 12:41, 321.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt paskowy czarny UP-22 UV 12.11 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1129brutto |
|
9 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
000brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1975brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
1246 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
835 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11921brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
52 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21896brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
22 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
470brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1304brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1868 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
329brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
221brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
736brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
1000 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
174brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
94 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9909brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
2 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
675brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
860brutto |
|
11 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Uchwyt paskowy czarny UP-22 UV 12.11 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2648brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3814brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
631 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
498brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
584 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1463brutto |
|
785 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2398brutto |
|
398 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2595brutto |
|
44 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
89 SZT |
24h |
|
419 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135