Polecane
Cena: |
17,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,84 |
zł netto |
Cena: |
21,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 OPK |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Kołek rozporowy z wkrętem krzyżowym KR O8 (4-50) /OPK=200szt./ 22.008 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do śrub o średnicy | 4 - 4 mm |
| Głębokość wiercenia | 50 mm |
| Średnica otworu montażowego | 8 mm |
| Długość | 50 m |
| Do gazobetonu | nie |
| Do mocowania opaskami kablowymi | nie |
| Do wkrętów do drewna z łbem sześciokątnym | nie |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Kołek rozprężny |
| Z obrzeżem | nie |
| Ze śrubą | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kołek rozporowy z wkrętem krzyżowym KR O8 (4-50) /OPK=200szt./ 22.008 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135