Polecane
Cena: |
24,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,33 |
zł netto |
Cena: |
29,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Puszka Natynkowa 4,5 Lub 2x2 Moduły Poziomo 40Mm Do Uchytu 0802 52 080285 LEGRAND
AkcesoriaPuszka natynkowa dla 4, 5 lub 2 x 2 modułów pozioma- Pasuje do uchwytu montażowego o nr ref. 080252- Współpracuje z listwą 32 x 12,5 mm - Głębokość: 40 mm- Biały
Parametry techniczne: Mosaic Puszka Natynkowa 4,5 Lub 2x2 Moduły Poziomo 40Mm Do Uchytu 0802 52 080285 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 40 mm |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Ramka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 154 mm |
| Szerokość osprzętu | 154 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 83 mm |
| Wysokość osprzętu | 83 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | tak |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
F03322EN-00 -
m/download/22609787/f03322en-00.pdf [127.75 kB]
LGBFHAKNUP -
m/download/22609789/lgbfhaknup.pdf [4.04 MB]
LGFBWRIHXW -
m/download/22609790/lgfbwrihxw.pdf [941.00 kB]
LGIBGBAZVQ -
m/download/22609791/lgibgbazvq.pdf [1.44 MB]
LGJPFUPTSV -
m/download/22609792/lgjpfuptsv.pdf [1.06 MB]
LGJRLGEJYJ -
m/download/22609793/lgjrlgejyj.pdf [1.69 MB]
LGLSCRGNBV -
m/download/22609794/lglscrgnbv.pdf [1.24 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Puszka Natynkowa 4,5 Lub 2x2 Moduły Poziomo 40Mm Do Uchytu 0802 52 080285 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135