Polecane
Cena: |
9,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,81 |
zł netto |
Cena: |
12,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
883 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PUSZKA DO GNIAZDA 1040-0 i 1050-0 Niebieska 106-0h PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 39 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Niebieski |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość osprzętu | 54 mm |
| Wysokość osprzętu | 78 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | tak |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA DO GNIAZDA 1040-0 i 1050-0 Niebieska 106-0h PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135