Polecane
Cena: |
9,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,09 |
zł netto |
Cena: |
11,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
102 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PI Puszka 3-zaciskowa do wyrobów z serii Pi kolor biały PWP-3P/00 OSPEL
OSPEL S.A. to firma, która na polskim rynku istnieje od ponad sześćdziesięciu lat. OSPEL S.A. jako czołowy producent osprzętu elektrycznego posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów.Puszka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, przeznaczone do użytku z wyrobami z serii Pi.
Parametry techniczne: PI Puszka 3-zaciskowa do wyrobów z serii Pi kolor biały PWP-3P/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 12 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Odporność na uderzenia | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71.5 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | nie |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23675968/pl.pdf [93.04 kB]
laczniki -
m/download/23613501/laczniki.pdf [1.52 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PI Puszka 3-zaciskowa do wyrobów z serii Pi kolor biały PWP-3P/00 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135