Polecane
Cena: |
39,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,50 |
zł netto |
Cena: |
48,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mureva podstawa do montażu Altira antracyt MUR35110 SCHNEIDER
Pokrywa z klapką Mureva Styl MUR35110 do modułów serii Altira to solidny i wodoodporny produkt o stopniu ochrony IP55 w połączeniu z pudełkiem Mureva Styl. Przezroczysta pokrywa jest również idealna, aby zobaczyć wkład, który znajduje się w środku, nawet gdy klapka jest zamknięta. Ten produkt może być stosowany podtynkowo lub natynkowo, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jego wymiary to: wysokość 29 mm, szerokość 71 mm i długość 71 mm.Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Opis serii
Parametry techniczne: Mureva podstawa do montażu Altira antracyt MUR35110 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 28 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Szary |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Inne |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | nie |
| Z ramką osłaniającą | tak |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
MUR35110_document -
m/download/17948391/mur35110-document.pdf [94.71 kB]
Mureva_Styl_Technical_Information_Altira_EN -
m/download/17853726/mureva-styl-technical-information-altira-en.pdf [82.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006590/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Mureva podstawa do montażu Altira antracyt MUR35110 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Mureva podstawa do montażu Altira antracyt MUR35110 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135